دفتر مرکزی

یک شرکت زنجیره ای پیشرو در صنعت طیور کشور است که در سال 1379 هجری شمسی در استان خراسان رضوی شهرستان گناباد تاسیس شد. فعالیت های این شرکت عبارتست از مدیریت کل چرخه تولید گوشت مرغ شامل ، مزارع پرورش مرغ گوشتی، کارخانه دان پلت، کشتارگاه صنعتی، سردخانه، فرآوری گوشت و درنهایت توزیع محصول نهایی می باشد.

تولید عمودی و یکپارچه شرکت، شامل حلقه های متصل به یکدیگر است که در هر یک از این فرآیندها، بالاترین معیارهای کیفیت، امنیت بهداشتی و سلامت غذا، برای مصرف کننده در نظر گرفته شده است. راهبرد شرکت متشکل تهیه و توزیع گوشت مرغ با بهترین کیفیت و در سالم ترین شرایط از نظر بهداشتی با حفظ ارزش غذایی و قیمت مناسب به مصرف کنندگان می باشد.

فارم های پرورش مرغ متشکل:این شرکت شامل 50فارم پرورش جوجه می باشد که ظرفیت  هر دوره پرورش نزدیک به 1000000 جوجه ریزی می باشد. در مزارع گوشتی، برای رسیدن به حداکثر پتانسیل ژنتیکی نژاد، قرنطینه شدید بهداشتی به همراه شرایط مناسب دما، رطوبت، تهویه هوا و تغذیه فراهم شده است. همچنین برای پیشگیری از بیماری های شایع در منطقه، علاوه بر واکسیناسیون اولیه، برنامه واکسیناسیون مجدد نیز طراحی گردیده است.

به منظور پرهیز از مصرف آنتی بیوتیک تمام تلاش کارشناسان بر حفظ سلامت مرغ متمرکز است تا در نهایت غذای سالم در اختیار مصرف کننده قرار بگیرد. همچنین به منظور بهبود کیفیت گوشت مرغ و کاهش میزان چربی لاشه، سن کشتار به محدوده42-38 روز (میانگین40 روز) رسیده است. وزن مرغ های زنده در زمان کشتار معمولا در محدوده 2800-1800 گرم (میانگین2300 گرم) است.